Mokslinė-praktinė konferencija „Anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugos aktualijos – 2024“

23 balandžio, 2024
Skaitymo laikas: 2 min. | Žodžių skaičius: 400
Renginių akimirkos

Balandžio 19 dieną LSMUL Kauno klinikų Didžiojoje auditorijoje įvyko mokslinė-praktinė konferencija „Anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugos aktualijos – 2024“, kurioje dalyvavo 155 slaugytojai iš visos Lietuvos. Renginio tikslas buvo aptarti naujausias tendencijas ir perspektyvas anestezijos ir intensyviosios terapijos srityje.

Konferencijos metu buvo pristatyti 15 pranešimų, kurie sukėlė susidomėjimą ir diskusijas dalyvių tarpe. Anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojų draugijos nariai pristatė 5 įdomius ir aktualius pranešimus.

Prof. Natalja Istomina pristatė temą apie išplėstinės praktikos slaugytojo kompetencijų plėtrą anestezijos ir intensyviosios terapijos srityje. Šis pranešimas akcentavo būtinybę nuolat tobulinti slaugytojų įgūdžius ir prisitaikyti prie sparčiai kintančių sveikatos priežiūros poreikių.

Kitas svarbus pranešimas buvo pristatytas Pauliaus Razmio, pranešime pristatyta apie išplėstinės praktikos slaugytojo vaidmenį anesteziologijoje. Šis pranešimas atkreipė dėmesį į slaugytojų svarbą anestezijos metu ir pabrėžė jų didėjantį vaidmenį kompleksinėje pacientų priežiūroje.

Ugnė Augustė Mockaitytė pristatė pranešimą apie endotrachėjinio vamzdelio manžetės slėgio kontrolę bendrųjų anestezijų metu. Šis pranešimas suteikė praktinę informaciją apie svarbų techninį aspektą anestezijos metu.

Lina Gedrimė aptarė temą susijusią su daugiafunkcionalumu slaugytojo darbe, ji pateikė argumentus už ir prieš. Jos pranešimas pasižymėjo kritišku požiūriu į daugiafunkcionalumo privalumus ir trūkumus, o tai skatino diskusijas ir įvairias nuomones.

Pabaigoje, Daiva Didvalė ir Giedrė Rozgaitė dalinosi pranešimu apie pacientų pasitenkinimą anesteziologinėmis paslaugomis. Jų pranešimas pateikė svarbias įžvalgas, leidžiančias geriau suprasti pacientų poreikius ir padėti teikti aukštos kokybės anesteziologinę priežiūrą.

Konferencijoje labiausiai diskutuoti buvo praktiniai pranešimai, skirti intubuoto paciento burnos, akių priežiūrai ir vaistų suderinamumui. Šie pranešimai sukėlė aktyvias diskusijas ir įžvalgas dėl svarbiausių kasdienių procedūrų anestezijos ir intensyviosios terapijos srityse.

Pristatant pranešimą apie intubuoto paciento burnos priežiūrą (Monika Petraitytė), dalyviai išsakė įvairias nuomones ir asmeninę patirtį, susijusią su šia svarbia procedūra. Diskusijos apie tinkamą burnos priežiūros metodiką padėjo dalyviams geriau suprasti šio proceso svarbą ir efektyviausias priemones bei jų taikymą. Pristatymai apie akių priežiūrą (Raminta Domkutė) ir vaistų suderinamumą (Vilma Garkevičiūtė) taip pat sukėlė didelį susidomėjimą ir aktyvias diskusijas.

Dalyviai išklausę pranešimus gavo 7 val. kvalifikacijos pažymėjimus.

Lietuvos anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojų draugija dėkoja visiems dalyvavusiems!

Nuotraukų galerija iš vykusio renginio:

Norite Gauti Draugijos Pranešimus?

Prenumeruokite Mūsų Naujienlaiškį!

Paieška