Mokslinė-praktinė slaugos specialistų konferencija „Daugiafunkcionalumas slaugytojo darbe 2024”

4 kovo, 2024
Skaitymo laikas: 2 min. | Žodžių skaičius: 298
Renginių akimirkos

Rokas Žilys

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė, Kauno klinikos

Lietuvos anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojų draugija

Vasario 23 d. vyko įsimintina mokslinė-praktinė slaugos specialistų konferencija „Daugiafunkcionalumas slaugytojo darbe 2024”, organizuota Vilniaus universiteto Sveikatos mokslų instituto, Nacionalinio vėžio instituto, Anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojų draugijos bei Lietuvos operacinės slaugytojų draugijos. Renginio dalyviai, susirinkę siekdami dalintis žiniomis ir geriausiomis praktikomis, gavo unikalią galimybę plėsti savo profesines žinias.

Konferenciją sveikinimo žodžiais pradėjo Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Sveikatos mokslų instituto prof. dr. Natalja Istomina. Renginio metu buvo pristatyta net 14 įdomių temų, 3 pranešimus pristatė Lietuvos anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojų draugijos narės.

Prof. dr. Natalja Istomina pristatė temą apie mobingą ir seksualinį priekabiavimą. Lina Gedrimė dalinosi savo įžvalgomis apie slaugytojo vaidmenį tarp daugiafunkcionalumo ir etikos, o Daiva Didvalė bei Giedrė Rozgaitė pristatė apie pacientų pasitenkinimą anesteziologinėmis paslaugomis.

Pranešėja Lina Gedrimė išreiškė nuomonę apie daugiafunkcinį slaugytojo vaidmenį tarp efektyvumo ir etikos. Ji atkreipė dėmesį į tai, kaip sutelktas dėmesys vienai užduočiai gali padidinti produktyvumą ir sumažinti streso lygį slaugytojams. Tačiau ji neabejojamai pabrėžė iššūkius, kylančius iš kelių užduočių vykdymo tuo pačiu metu, ir įvardijo tai kaip svarbią pusiausvyrą tarp efektyvumo ir etikos.

Tai buvo renginys, kuris sujungė skirtingų sričių specialistus, suteikdamas jiems galimybę dalintis žiniomis ir praktika. Konferencijos dalyviams buvo išduoti 7 val. trukmės tobulinimo pažymėjimai.

Džiaugiamės, kad Lietuvos slaugytojai aktyviai dalyvavo šioje įdomioje ir naudingoje konferencijoje, prisidėdami prie savo profesinio tobulėjimo ir bendros slaugytojų bendruomenės vystymo. Šie renginiai ne tik skatina žinių mainus, bet ir puikiai atspindi Lietuvos slaugytojų bendradarbiavimą bei norą tobulėti kartu.

Renginio akimirkos E. Paukštės nuotraukų galerijoje.

Norite Gauti Draugijos Pranešimus?

Prenumeruokite Mūsų Naujienlaiškį!

Paieška